-4.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

“Hutohet” Shaqir Totaj i PDK-së, ia bën share Albin Kurtit – por i bie pishman

Kryetari i Komunës së Prizrenit, i cili vjen nga radhët e PDK’së, Shaqir Totaj, duket se është emocionuar shumë pas fitores së Zvicrës kundër Serbisë.

Kjo për faktin se e ka bë share urimin e kryeministrit Albin Kurti, atë ku thoshte “Serbia nuk kalon. Urime Zvicrës”.

Totaj më pas e ka fshirë postimin, dhe e ka bërë një urim tjetër.

/GazetaSinjali/

Më Shumë

Dashuria, puna dhe paratë, njihuni me parashikimin e Horoskopit për sot

Dashi: Ndërsa Hëna është në Gaforre, mund të ndjeni siklet. Një mik mund t’ju ofrojë dorën e ndihmës për të zgjidhur problemet tuaja. Dëgjoni...

Arrestohen dy të dyshuar për vjedhje në një market në Suharekë

Policia e Kosovës njofton  të martën ka arrestuar dy persona në Suharekë, nën dyshimin se kanë kryer vjedhje në një market në këtë qytet. Në...

Lajmet e Fundit