5.8 C
Prizren
E premte, 7 Tetor, 2022

Isa Mustafa injoron Ramadan Mujën

isa mustafa haxhi avdyliIsa Mustafa injoron Ramadan Mujën, por jo edhe Haxhi Avdylin dhe LDK-në në Prizren

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa vizitoi sot në Prizren. Ai ka  vizituar Zyrën Regjionale të Administratës Tatimore në Prizren si dhe vendkalimin doganor në Vermicë.

Mustafa edhe pse këtë vizitë e ka bërë në cilësinë e të parit të Qeverisë së Kosovës, nuk e ka parë të udhës të takojë kryetarin e Prizrenit, Ramadan Mujën.

Ai këtë vizitë e ka shfrytëzuar  për të takuar kryetarin e ri të Degës së LDK-së në Prizren,Haxhi Avdylin.  /Botapress/

Më Shumë

13 të arrestuar, mijëra euro të sekuestruara, Prokuroria e Prizrenit jep detaje për aksionin “TOTO”

Gjatë ditës së djeshme është zhvilluar një aksion i madh policor, i urdhëruar nga prokuroria e Prizrenit, ku në pranga u vunë 13 persona, u sekuestruan...

Duele interesante në basketboll, vëmendja në Prizren

Në fundjavë do të zhvillohet xhiroja e katërt në Prince Caffe Superligë. Në këtë javë do të zhvillohen tri ndeshje, kurse Trepça – Sigal Prishtina...

Lajmet e Fundit