18.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Isa Mustafa sote merrë pjesë në tubimin e Nëndegës  “28 Nëntori” të LDK-së në Prizren

Isa Mustafa LDKLideri i LDK-së, Isa Mustafa do të marrë pjesë sot tubim e  nëndegës “28 Nëntori” në Prizren. Zëdhënësi i LDK-së në Prizren, Nderim Gashi njoftoi se tubimi do të mbahet në Sh.F. “Abdyl Frasheri ”, duke filluar në ora 19.00.

“Ftoheni që më 06.05.2014 ( e marte ) të merrni pjesë në tubimin e Lidhjes Demokratike të Kosovës, nëndega “28 Nëntori” në Prizren. Tubimi do të mbahet në Sh.F “Abdyl Frasheri ”, duke filluar në ora 19.00. Takimin tone do e nderoje me pranin e tij Isa Mustafa”, njofton Gashi. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Zhduket një person në Malësi të Re të Prizrenit

Një person është zhdukur në Malësi të Re të Prizrenit. Ai vuan nga epilepsia . Njoftimi i policisë Prizren 15.05.2024 – NN. Ankuesja femër kosovare ka njoftuar...

“Isha duke u dhënë ndihmën e parë dhe më ra granata në trup” – Nait Hasani rrëfen si u plagos

Janë bërë 25 vjet nga masakra e burgut të Dubravës. Në këtë masakër forcat paramilitare serbe kanë vrarë 160 të burgosur shqiptarë dhe kanë...

Lajmet e Fundit