33.8 C
Prizren
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Ja deputetët e PDK-së

Thaci ne festSipas të dhënave preliminar, PDK del të ketë afërsisht 33 depuetë, dhe lista, sipas renditjes mund të duket kësisoj.

HASHIM THAÇI M 125,509

KADRI VESELI M 41,500

ENVER HOXHAJ M 17,117

ELMI REÇICA M 14,671

HAJREDIN KUÇI M 12,990

AGIM ALIU M 12,395

MEMLI KRASNIQI M 12,056

ARSIM BAJRAMI M 11,937

RAIF QELA M 11,448

RAFET RAMA M 10,740

XHAVIT HALITI M 9,786

RAMIZ KELMENDI M 9,686

BEKIM HAXHIU M 9,453

FADIL BEKA M 9,178

ZENUN PAJAZITI M 9,128

ADEM GRABOVCI M 8,710

AZEM SYLA M 8,584

NEZIR ÇOÇAJ M 8,408

LATIF GASHI M 8,390

AGIM ÇEKU M 8,208

BESIM BEQAJ M 7,821

GËZIM KELMENDI M 7,412

NAIT HASANI M 7,290

LABINOTË DEMI-MURTEZI F 11,014

SALA BERISHA-SHALA F 10,741

MEXHIDE MJAKU-TOPALLI F 6,410

FLORA BROVINA F 5,750

EDITA TAHIRI F 5,704

MARGARITA KADRIU-UKELLI F 5,167

SELVIJE HALIMI F 5,096

BLERTA DELIU-KODRA F 4,869

LULJETA VESELAJ GUTAJ F 4,653

VLORA ÇITAKU F 4,585

XHEVAHIRE IZMAKU F 4,174

Më Shumë

Arrestohet bashkëshorti i 45 vjeçares që u vetëvra në Prizren

Vdekja e gruas 45-vjeçare në Prizren,  mëngjesin e së martës, tronditi familjen e tyre. Për motive akoma të panjohura, e ndjera i dha fund...

Pandeli Majko nesër shpallet ‘Qytetar Nderi’ i Rahovecit

Komuna e Rahovecit nesër (e premte) ka paralajmëruar se do të ndajë një çmim për ish-kryeministrin e Shqipërisë, Pandeli Majko. Në njoftimin e lëshuar për...

Sot nis Euro 2024

Lajmet e Fundit