-1.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Ja emrat përfundimtar të deputetëve të PDK-së (Foto)

Thaci-misioni i ri14 Në foton në vazhdim do të mund të shihni listën përfundimtare të PDK-së dhe deputetët të cilët kanë siguruar një vend në parlamentin e Kosovës. PDK do të përfaqësohet me 37 deputet.

 

 

Deputetet e PDK14

Më Shumë

Manchester United ‘përgatit’ mega-ofertën për Osimhen

Manchester United do të duhet të paguajë të paktën 90 milionë paund nëse dëshiron të nënshkruajë me sulmuesin e Napoli-t, Victor Osimhen, sipas raportimeve. United...

Shtatë raste të dhunës, dy prej tyre në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar së në 24-orëshin e fundit janë raportuar për shtatë raste të dhunës në familje. Ku dy prej tyre ishin në...

Lajmet e Fundit