18.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

Jacobson kërkon kujdes në numërim të votave

Jacobson-ambasadore amerikaneAmbasadorja e SHBA-ve në Kosovë, Tracey Ann Jacobson, ka lavdëruar mënyrën se si kosovarët kanë votuar deri në orët e pasdites dhe shpreson për pjesëmarrje më të lartë deri në fund të ditës.

Por ajo kërkon sjellje të përgjegjshme nga numëruesit e fletëvotimeve.

Më Shumë

Njihuni me tifozen më ‘hot’ e të gjitha kohërave, i ‘vuri flakën’ Euro 2024

Ish-Miss Kroacia, Ivana Knoll ka marrë sërish vëmendjen në stadium ndërsa bën tifo për skuadrën e zemrës. Këtë javë, ajo u pa duke mbështetur Kroacinë...

Vdes një person në Rahovec pasi u godit nga traktori

Një person ka vdekur në Rahovec pasi është goditur nga një traktor. Sipas raportit policor, i dyshuari mashkull kosovar duke lëvizur prapa me traktor, dyshohet...

Lajmet e Fundit