14 C
Prizren
E martë, 13 Prill, 2021

James Arthur shpreh keqardhje për deklaratat në lidhje me Rita Orën

“Duhet të kisha më shumë konsideratë”, tha James Arthur derisa i ka rënë pishman për deklaratat e tij se lidhja e tij me Rita Orën e shndërroi atë në një të varur nga seksi.

James Arthur ka shprehur pendimin e tij për një deklaratë në autobiografinë e tij më 2017, “Back To The Boy”, që ka të bëj me një lidhje të tij me Rita Orën që e shndërroi atë një një të varur nga seksi.

Fituesi i X Factor më 2012 (33), fillimisht kishte treguar në mënyrë shokuese për lidhjen e tij me këngëtarën kosovare gjatë një “Freestyle” në rap më 2013, dhe pas një romancë të shkurtër ai do të kishte lidhje më shumë gra të tjera.

Por, në një intervistë për The Sun, këngëtari dhe tekstshkruesi e ka pranuar që ai i ka rënë pishman për këto deklarata publike, kryesisht për shkak se ai nuk konsideron se ndihej kështu në atë kohë.

“Ishte bërë në një kohë kur ndodhnin shumë gjëra në të njëjtën kohë. Unë sapo bëra rikthimin dhe ne përpiqemi të bëjmë shumë gjëra në të njëjtën kohë. Kur kam shikuar pas në disa gjëra të caktuara kurrë nuk do ti bëja apo nuk do i bëja njëjtë”, tha ai.

Në vitin 2017, James kishte folur për aferën e tij me Ritën dhe si ajo kishte ndikuar në jetën e tij, pasi që ai “ishte kthyer në një të varur nga seksi” pas kësaj romance të rrëmujshme.

Ai ka folur edhe për këtë romancë me The Sun dhe për varësinë që bëri që ai të shkoj me qindra gra pasi që Rita e la atë “zemërthyer”.

Pasi foli për lidhjen romantike të tij të parë në një këngë rap më 2013, ai ishte shfaqur më 2016 ku kishte thënë: Unë dhe Rita po shihemi herë pas herë me njëri tjetrin që disa muaj”.

Më vonë ai do të fillonte një betejë me varësisht e tjera tij, përfshirë drogën dhe kumorën ku ai kishte thënë se pasi Rita e la, ai kishte pasur seks me qindra gra derisa pranoi se kishte momente kur kishte bërë seksi me tri gra brenda ditës.

Më Shumë

Vjedhje me vlerë 8 mijë euro në një shtëpi në Prizren

Një person ka njoftuar Policina e Kosovës se gjatë mbrëmjes personat të panjohur janë futur në shtëpinë e tij, duke i shkaktuar dëm në...

Mbi 800 gjoba u shqiptuan gjatë të dielës për shkelje të masave anti-COVID

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit ka gjobitur 835 persona për shkelje të masave anti-COVID. Në njoftimin e Policisë...

Fury konfirmon ofertat e majme për duelin me Joshuan

Tyson Fury ka konfirmuar më në fund se bisedimet për meçin e peshave të rënda me rivalin Anthony Joshua janë duke avancuar dhe ka...

Lukaku dhe Ronaldo – njëri qëndron, tjetri fluturon

Qëkur u transferua nga Manchester United, belgu 27 vjeçar Romelu Lukaku, ka zënë një vend thuajse të pazëvendësueshëm në qendër të sulmit të Inter-it. Performanca...

Xhamitë mbahen të hapura këtë Ramazan

Ramazanin që po vjen besimtarët myslimanë në Kosovë do të kenë mundësi t’i falin namazet në xhami. Madje edhe teravitë. Objektet fetare islame sivjet nuk...

Totaj ia vë fajin “vazhdimësisë së gabimeve” për humbjen e PDK-së

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Shaqir Totaj, ka thënë se vazhdimësia e veprimeve të gabuara ka qenë shkaktare për humbjen e kësaj partie...

Arrestohet një person në Vërmicë, për dhënie ryshfeti

Një person është arrestuar në pikën e kalimit kufitar në Vërmicë për dhënie ryshfeti. I njëjti në dokumentet të cilat ia ka prezantuar policëve në...

Ozil feston fitoren e Realit në “El Clasico”

Ish- mesfushori i Real Madrid, Mesut Ozil nuk e ka harruar ish- klubin, dhe madje e ka përkrahur Real Madridin në rrugën drejt titullit,...

Arrestohen dy persona në Prizren

Dy persona janë arrestuar në Prizren. Arrestimi i tyre është bërë me urdhër të gjykatës. Komunikata e policisë: ARRESTIM I PERSONIT TË KËRKUAR • Fsh. Vllashnje, Prizren...

Prizren, nusja dyshohet se ka kanosur vjehrrën

Një grua ka raportuar në Policinë e Kosovës së është kanosur nga reja e saj. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 18:10 në Prizren. Me vendim...

Vaksinohet 101 vjeçarja nga Prizreni

E moshuara Naile Memaj nga Zhuri i Prizrenit, gjatë ditës së sotme është vaksinuar nga shërbimi mjekësor i QKMF-së në Prizren. Ajo është ndër personat...

Dy burra në Prizren rrahin tre policë

Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë në rrugën “Balzaku” në Prizren pasi që të njëjtit i kanë sulmuar fizikisht tre zyrtar policorë. Si pasojë...

Pritja e lirisë, në lirinë e ardhur

Rreth romanit “Prishtina”, të shkrimtarit Mehmet Kraja Ballsor Hoxha Pritja, si zbulim i shoqërisë kosovare, është bosht i romanit “Prishtina” të Mehmet Krajës, edhe atëherë kur...

Orë policore, mbyllet gastronomia – hyjnë në fuqi masat e reja Anti Covid

Qeveria e Kosovës ka miratuar masat e reja anti-Covid të cilat do të jenë në fuqi nga sot deri më 18 prill. Kufizimi i lëvizjes...

Vodhën një motoçikletë, dënohen me burgim nga një vit tre persona në Mamushë

Janë dënuar me nga një vit burgim dhe me gjobë nga 500 euro tre persona që kishin kryer vjedhjen e një motoçiklete në tetor...

Tetë të vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

Tetë persona kanë vdekur dhe 345 raste me koronavirus janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë. Këto të dhëna kanë dalë nga 3.208...

Lajmet e Fundit