17.8 C
Prizren
E enjte, 6 Tetor, 2022

Kadri Veseli nesër viziton Prizrenin

Kadri veseli ,kryetar kuvendiKryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri veseli,nesër do të vizitojë Prizrenin. Në kuadër të kësaj vizite, ai do të takohet me kryetarin e Komunës, Ramadan Mujën dhe qytetarët.

Takimi me qytetarët mbahet në sallën e Kuvendit Komunal të Prizrenit.
Në agjendën e kryeparlamentarit Veseli, është paraparë edhe një takim me drejtuesit e bashkësive fetare në Prizren/PrizrenPress.com/

Më Shumë

Ministri Murati i përgjigjet ultimatumit të SBAShK-ut

Ministri i Financave Punës dhe Transfereve është deklaruar sot lidhur me pagat e shtatorit për grevistët. Ministri Murati ka thënë për KosovaPress se sa i...

Kushaj nga SBAShK-u: Ende s’kemi rezultat nëse do të pezullohet greva, Qeveria të procesojë pagat për mësimdhënësit

Anëtari i Këshillit Grevist të SBAShK-ut, Reshit Kushaj, ka thënë se ende s’i kanë marrë rezultatet nga kryetarët e këshillave grevistë komunal për pezullimin...

Lajmet e Fundit