3.8 C
Prizren
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Kanosi me armë zjarri një person, arrestohet pronari i një restoranti në Rahovec

Policia ka prangosur pronarin e një restoranti në Rahovec, pasi dyshohet se nën ndikimin e alkoolit e ka kanosur me armë zjarri viktimën mashkull.

Arma me pesë copë fishekë është sekuestruar ndërsa i dyshuari me vendim të prokurort është dërguar në mbajtje, njofton policia.

“SHKAKTIM I RREZIKUT TË PËRGJITHSHËM /Rahovec 14.06.2022 – 00:15. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar (pronar i restorantit) pasi që i njëjti pas nj konflikti verbal me të viktimën mashkull kosovar (nën ndikim të alkoolit)e ka kanosur me armë zjarri. Arma me pesë copë fishekë është sekuestruar ndërsa i dyshuari me vendim të prokurort është dërguar në mbajtje”.

Më Shumë

Tifozët e mllefosur me lojtarët e Lirisë, afaristi Shkodran Kryezi kërkon përgjegjësi nga menaxhmenti

Situata me ekipin e futbollit të Lirisë nuk është aspak e mirë pas kthimit në Superligë për shkak të rezultateve të dobëta. Humbja turpëruese 4-0...

Roma nuk e shkarkon Mourinhon

Jose Mourinho rrezikonte shkarkimin përpara disa javësh nga Roma, me klubin që nuk dukej i kënaqur nga rezultatet e fundit. Por fitoret e njëpasnjëshme dhe...

Lajmet e Fundit