8.8 C
Prizren
E diel, 14 Prill, 2024

Kapen 18 kg marihuanë në Prizren, disa të arrestuar

Njësia e Antidrogës në Policinë e Kosovës ka zhvilluar sot një aksion në Prizren, që ka rezultuar me konfiskimin e dhjetëra kilogramëve marihuanë dhe arrestimin e disa personave, raporton Gazeta Sinjali.

Burimet e Sinjalit bëjnë me dije se gjatë këtij operacioni janë kapur rreth 18 kg marihuanë, si dhe janë arrestuar disa persona të dyshuar.

Më Shumë

Ballkani nikoqir i Lirisë

Një ndeshje tejet interesante do të zhvillohet sot në kuadër të javës së 28-të të Superligës së Kosovës në futboll. Kampioni në fuqi, Ballkani do...

Nënkryetari i Prizrenit viziton Këshillin e Bashkësisë Islame

Me rastin e Fitër Bajramit, nënkryetari i Komunës së Prizrenit, Kujtim Gashi, së bashku me kryesuesen e Kuvendit Komunal, Antigona Bytyqi, drejtorë e asamblistë...

Lajmet e Fundit