22.8 C
Prizren
E martë, 16 Korrik, 2024

Kapën në flagrancë dy hajna në Prizren

Dy persona janë kapur në flagrancë duke vjedhur në një lokal në Prizren.

Tentim vjedhja ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit .

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Temperaturat deri në 38 gradë sot në Kosovë

Për sot parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe jashtëzakonisht i nxehtë. Kujdes! Rreziku i dehidrimit dhe goditjës së nxehtësisë nëse qëndroni jashtë...

Sot publikohen të dhënat e para të regjistrimit të popullsisë

Agjencia e Statistikave të Kosovës sot do të publikojë të dhënat paraprake të regjistrimit të popullsisë, ekonomive familjare dhe banesave. Në ngjarjen që pritet të...

Lajmet e Fundit