33.8 C
Prizren
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Katy Perry, “xhiron” faqet e kopertinave të “Cosmopolitan”

katyfoto1kPopstari Katy Perry është përzgjedhur imazhi i 4 kopertinave të “Cosmopolitan” nëpër botë. Ajo është përzgjedhur për coverin e “Cosmopolitan” versioni anglez, australian, gjerman dhe për revistën në Singapor.

Këngëtarja ka nisur edhe turin e saj “Prismatic World Tour”që pritet të ndalet në 18 vende. Turi botëror i shfaqjeve ka nisur më 7 maj në Belfast të Irlandës së Veriut dhe pas këtij koncerti, Perry pritet të kthehet në Evropë në vitin 2015.

Turi i koncerteve ka marrë emrin “Prism”, nga albumi i tretë i këngëtares. Albumi ka debutuar në krye të klasifikimeve të iTunes në 97 vende duke regjistruar edhe shitje rekord në karrierën e saj.

Pak javë më parë në “V Magazine” ajo pozoi me Madonna-n në një set fotografik, ku dukeshin sa trasgresive edhe provokuese.

Më Shumë

Lajmet e Fundit