18.8 C
Prizren
E enjte, 28 Shtator, 2023

Kejvina Kthella publikon video gjatë xhirimeve – provokon me linjat trupore e veshur në bikini

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella komentohet vazhdimisht për paraqitjet e saj provokuese.

Krahas një karrierë prej modele, Kejvina ka arritur që të ketë edhe një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, me mbi 700 mijë të tillë vetëm në Instagram.

Bukuroshja bionde asnjëherë nuk heziton të që shfaqet provokuese në postimet që bën dhe kështu ka vepruar edhe së fundmi.

Foto: Kejvina Kthella/Instagram

Kejvina ka ndarë me fansat në një video ditën e sotme (e diel), teksa shihet në prapaskenat e xhirimit të videoklipit të fundit të Majk dhe Bardhit “Ama”.

Modelja pati një paraqitjet tejet joshës ne klip dhe kjo që bie në sy edhe në videon që ajo publikoi në llogarinë e saj të Instagramit.

Foto: Kejvina Kthella/Instagram

E veshur vetëm në bikini kombinuar me një këmishë të gjatë dhe të hollë ngjyrë rozë sipër, Kejvina vuri në pah linjat joshëse të trupit për të cilat edhe njihet.

Ndryshe, kujtojmë që fama e Kejvinës mori hov me paraqitjen e saj në emisionin e Ermal Mamaqit, ndërkohë që atëherë modelja ka marr pjesë në disa klipe muzikore dhe gjithashtu është imazh i markave të ndryshme. /Telegrafi/

Peci: 2023, viti më i suksesshëm i sektorit të bujqësisë që nga paslufta

Ministri i Bujqësisë Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, para Komisionit për Mjedis, Ushqim, Bujqësi, Planifikim dhe Zhvillim, ka raportuar për punën e tij...

Muharremaj mohon se do të largohet nga AAK-ja: Do të jem AAK deri në frymën e fundit

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka mohuar pretendimet se ai mund të largohet nga AAK-ja dhe të shkon në VV. I pari i...

Lajmet e Fundit