10.8 C
Prizren
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Prizrenasi rrah nënën dhe dy motrat e mitura

Një djalë nga Prizreni pas një mosmarrëveshje sulmoi fizikisht nënën dhe dy motat e tij të mitura.

Njëra nga viktimat është dërguar në spital. I dyshuari pas intervsitimit është arrestuar nga policia.

Njoftimi i plotë:

Prizren 18.06.2022 – 14:15. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht tre viktimat nënën dhe dy motrat e tij të mitura. Njërës nga viktimat iu është ofruar trajtim mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Koleksioni i veçantë etnologjik ekspozohet në Muzeun e Lidhjes Shqiptare në Prizren

Një koleksion i veçantë prej 111 palë çorapesh të krahinave etnografike shqiptare janë ekspozuar në Muzeun e Lidhjes së Shqiptare në Prizrenit për 111...

Vranët dhe me diell, temperaturat deri 8 gradë

Instituti Hidrometeorologjik bën të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me diell. IHK njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet...

Lajmet e Fundit