11.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Kim Kardashian provokon fansat me ‘selfie’ atraktive në bikini – FOTO

Kim Kardashian ka postuar imazhe të reja në Instagram për 348 milionë ndjekësit e saj.

Themeluesja e markës “SKIMS” ishte veshur me një palë bikini me fije të zeza, teksa bënte ‘selfie’.

Një ndjekës bëri komentin e çuditshëm: “Ky ishte një rikthim i bukur në vitin 2014”, ndërsa një tjetër komentoi: “2011, Kim u rikthye këtu, O Zoti im” – koment që sugjeronte se Kim kishte përdorur shumë filtra për ta bërë veten të dukej rinore.

Pamjet me gjasë janë marrë nga një sesion fotografik që u publikuar për herë të parë më 1 mars.

Më Shumë

Qeveria huazon mbi 25 milionë euro nga kompania gjermane për përmirësimin e sistemit energjetik

Qeveria e Kosovës në mbledhje ka miratuar huazimin e 25.5 milionë euro nga kompania KfW, Frankfurt Am Main, për përmirësimin e sistemit energjetik. “Kërkohet huazim...

Me bukurinë e lirisë

Sahit Osmani (22 dëshmorëve ,dhe 18 martirëve të Randobravës) Me bukurinë e lirisë keni hyrë në qenien tonë Të shndërruar në përmendore me bardhësinë e ditëve rilindni Shtresave të atdheut gjaku...

Lajmet e Fundit