2.8 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Kim Kardashian publikon fotografinë e parë me partnerin e ri

Deri më sot, blogerja Kim Kardashian nuk e ka ndarë me publikun asnjë foto me të dashurin e saj të ri, komedianin Pete Davidson.

Vetëm pak ditë pasi u divorcua zyrtarisht nga reperi Kanye West, Kim ka ndarë në Instagram foton e parë me partnerin e ri.

Ndonëse prej disa muajsh janë në lidhje, motra më e famshme e familjes Kardashian padyshim që priste të divorcohej zyrtarisht për të ndarë me publikun momente intime me partnerin e ri.

Ajo në rrjetin social ka publikuar sot disa fotografi nga një ndejë me të dashurin e saj. Padyshim ky postim nuk do t’i ketë pëlqyer ish-bashkëshortit, reperit Kanye West, i cili e ka bërë të qartë haptas se nuk po kalon një fazë të mirë pas ndarjes.

 

Më Shumë

Grabitje e armatosur në Prizren: Pronari i shtëpisë kacafytet me hajdutin

Grabitjet e vjedhjet nëpër shtëpi e banesa përveç që po sjellin humbje të mëdha, po shkaktojnë edhe pasiguri e ankth te qytetarët, që shpesh...

Kurti: Në pranverë pritet të arrihet marrëveshja Kosovë – Serbi

Marrëveshja ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, që të kujton atë mes dy Gjermanive pas Luftës së Dytë Botërore, do të duhej të mundësojë integrimin e...

Lajmet e Fundit