19.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Kjo është vjehrra e Luiz Ejllit

Njihuni me vjehrrën e Luiz Ejllit.

Kiara Tito ka postuar sonte një foto me nënën e saj në Instagram, duke u bërë kështu menjëherë meme e rrjeteve sociale

Derisa të gjithë i kemi parë në Big Brother VIP Albania, përfshirë nënën e Luizit, pastaj babanë dhe vëllain e Kiara Titos, një person ende nuk ishte shfaqur publikisht nëpër media.

Bëhet fjalë për nënën e Kiara Titos.

Në një postim që ajo ka bërë sonte në rrjetet sociale fansat janë njoftuar për herë të parë me nënën e saj, por edhe me vjehrrën e këngëtarit Luiz Ejlli.

Kjo vonesë e njoftimit me nënën e Kiarës ka bërë që shumë fansa të aludojnë se ajo nuk është një fanse e madhe e Luizit, për dallim nga babai i Kiarës dhe vëllai që janë parë të jenë më të afërt këto ditë me këngëtarin që mori zemrat e publikut shqiptarë gjatë kësaj kohe.

Kujtojmë se edhe për nënën e Luizit mediat disa herë kanë shkruar duke thënë se edhe ajo nuk është se e ka shumë qejf Kiarën.

Pavarësisht kësaj, Luizi pritet që këto ditë ta lanson këngën e tij të tretë që do të jetë dedikim për moderatorën dhe modelën shqiptare, Kiara Tito – e cila tashmë e ka marrë mbiemrin e burrit të saj Ejlli – gjatë kurorëzimit me martesë të tyre në tarrasën e prefekturës së Tiranë më 6 maj, natën finale të Big Brother VIP Albania.


Reklamë

Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Mob: +383 44 128 112

Email: [email protected]

Web: www.renelualtahiri.com

Më Shumë

Ku do të shkojë titulli sonte, në minierë apo në qiell?

Pas një rrugëtimi të gjatë, ky edicion do të përfundojë të enjten mbrëma në Mitrovicë. Trepça dhe Golden Eagle Ylli do të ndeshen në sfidën...

VV kalon edhe dy marrëveshje ndërkombëtare me ndihmën e opozitës, një tjetër ende në shqyrtim

Kuvendi i Kosovës ka miratuar dy marrëveshje ndërkombëtare të mbetura nga seanca e kaluar, me ndihmën e votave të opozitës. Për marrëveshjet e tretë,...

Lajmet e Fundit