19.8 C
Prizren
E martë, 18 Qershor, 2024

Klubi më i çmendur dhe më seksi në Ballkan

Klubi AquariusKy klub definitivisht është më i çmenduri në Ballkan dhe mbi të gjitha edhe më seksi, ku çmenduria shkon në maksimum deri në shfrenim total.

Klubi “Aquarius” gjendet në ishullin Pag të Kroacisë në të cilin gjatë sezonit të verës organizohen mbrëmje të shfrenuara me femra seksi.

Më Shumë

Aksident mes dy automjeteve në fshatin Mrasor të Rahovecit, lëndohen shtatë persona

Shtatë persona kanë pësuar lëndime si pasojë e një aksidenti mes dy automjeteve në fshatin Mrasor të Rahovecit, rruga Gjakovë – Klinë. Rastin për Klankosova.tv,...

Brenda javës hiqen kontrollet në të gjitha pikat kufitare me Shqipërinë

Sezoni turistik ka rritur ndjeshëm fluksin në pikën e kalimit të kufitar në mes të Shqipërisë dhe Kosovës në Qafë Morinës. Ndryshe nga regjimi i...

Lajmet e Fundit