7.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Koloneli Menger nga kontingjenti i 68-të i KFOR-it viziton “Loyola-Gymnasium”

Jemi shumë të lumtur që kemi mundur të mirëprisnim Kolonelin Menger dhe asistentin e tij nga kontingjenti i 68-të i KFOR-it në Asociacionin “Loyola – Gymnasium”.

Ishte një nder për ne ta shoqëronim nëpër objektin tonë dhe t’ia prezantonim shkollat e ndryshme, si Gjimnazin, konviktin dhe “Loyola-Profesionale” (shkollë profesionale).

Një theks i veçantë u vendos në prezantimin e “Loyola-Profesionale” dhe jemi shumë të lumtur për bashkëpunimin e vazhdueshëm, thuhet në një njoftim të Asociation “Loyola-Gymnasium”.

May be an image of 10 people, people studying and text

Më Shumë

Rahovec: I dehuri rrah gruan dhe vajzën për motive xhelozie

Një burrë në Rahovec është arrestuar pasi në gjendje të dehur për motive xhelozie ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij. Sipas policisë, viktimat...

Bashkimi, i pamposhtur në Liga Unike Femrat

Bashkimi ka shënuar fitoren e pestë në pesë ndeshje të Liga Unike Femrat. Skuadra prizrenase që së fundi fitoi Kupën e Kosovës shënoi fitore ndaj...

Lajmet e Fundit