22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Kosova vizitoi Bashkësinë Islame

Pajtim Kosova PD ne PrizrenDelegacionin e PD-së e përfaqësuan kryetari i Degës dr Azzam Dida,kandidati për kryetar komune Pajtim Kosova si dhe anëtarët e Kryesisë.Kandidati për kryetar të Komunës Pajtim Kosova, ka shpalosur programin e tij zgjedhor për qytetin e Prizrenit.Pas kësaj delegacioni i PD-së , ka vazhduar aktivitetin zgjedhor me qytetarët, ku në bashkëbisedim të drejtpërdrejt u diskutuan shumë çështje të ndryshme./PrizrenPress.com

 

Më Shumë

De Biasi: Shqipëria më ndryshoi jetën, por në Dortmund bëj tifo për Italinë

Kualifikoi i pari Shqipërinë në një fazë finale të Evropianit dhe tani flet me krenari. “Jam krenar pasi kam dhënë edhe unë një kontribut për...

Vetura godet një vajzë 10 vjeçare në Dragash

Një aksident ka ndodhur në fshatin Buzëz tek rruga për fshatin Kuk të Dragashit. Nga ky aksident një fëmijë e moshës 10-vjeçare është aksidentuar. Komandanti...

Lajmet e Fundit