18.8 C
Prizren
E hënë, 3 Tetor, 2022

KPMM nuk ka rezerva të arit në Rahovec (VIDEO)

Një kompani e huaj bëri me dije se në një zonë te Rahovecit toka është e pasur mjaft me ari, njofton Klan Kosova.

Por raportime e saj po i mohojnë njohësit e kësaj fushe si dhe drejtuesit e komisionit të pavarur të minierave dhe mineraleve.

 

 

 

 

In

Më Shumë

Për 24 orë në Prizren, tri raste të dhunës në familje

Policia e Kosovës ka njoftuar për tri raste të dhunës gjatë 24 orëve të fundit, që kanë ndodhur në disa familje në Prizren. Një mashkull...

Morinë, 42-vjeçari nga Presheva kapet në kufi me 5 kilogramë heroinë

Mëngjesin e sotëm policia ka kapur 5.1 kilogramë heroinë në pikën kufitare të Morinës. Policia njofton se në prangat e policisë ka rënë një...

Lajmet e Fundit