21.8 C
Prizren
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Kur fiton Kili, ka seks pa kufi për tifozët

Marlen Doll-kiliPornostarja kiliane, Marlen Doll i ka qerasur tifozët e Kilit pas fitores me Australinë.

Fitorja 3-1 në ndeshjen e parë ndaj Australisë, u ka ndrequr festën e disa tifozëve kilianë.

Marlen Doll kishte paralajmëruar se do të ofroi maratonë seksuale për tifozët e Kilit.

Kjo gjë edhe ka ndodhur. Ajo kishte publikuar në Tëitter numrin e saj të telefonit duke siguruar klientët e saj. Për 12 orë, ajo ka patur në shtrat shumë partnerë duke festuar fitoren në një mënyrë të rrallë, transmeton Goal.al.

Më Shumë

Pjesë e shkëputur nga fjala mbrojtëse para gjyqit

Mr. Ukshin Hoti Populli shqiptar duhet bashkuar kete e dine te gjithe dhe askush me nuk e konteston. Ai duhet te bashkohet per shkak se eshte...

Mot me diell sot, temperaturat arrijnë deri në 29 gradë Celsius

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot me diell dhe me vranësira të shpërndara. Siç bën me dije Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, temperaturat maksimale do...

Lajmet e Fundit