15.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Kylian Mbappe mund të largohet nga PSG-ja

Kylian Mbappe e ka pranuar se mund të largohet nga Paris Saint-Germaini në fund të sezonit.

Sulmuesi francez ka pohuar se përkundër kritikave të shumta ai gjithmonë jep maksimumin për Përfaqësuesen e Francës.

“Gjithmonë mundohem të jap më të mirën kur jam në fushë. Nuk është e lehtë pasi gjithmonë do të kritikoheni. Sa i përket të ardhmes do të shohim në fund të sezonit se çfarë do të ndodh”, ka deklaruar Mbappe.

Ylli francez ka kontratë me PSG-në deri në vitin 2022. Ai nuk ka pranuar ende vazhdimin e saj. Për Mbappen interesim të vazhdueshëm kanë shprehur Real Madridi dhe Liverpooli.

 

Më Shumë

Quni: Kosova u përjashtua nga “Defender Europe 2023”, si pasojë e politikave të gabuara

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Anton Quni Anton Quni, tha se Kosova nga veprimet e gabuara politike është përjashtuar nga “Defender Europe 2023”. Sipas...

Cristiano Ronaldo dëshiron të qëndrojë në Arabi

Cristiano Ronaldo këmbëngul se ai do të qëndrojë te Al-Nassr pavarësisht se flitet për rikthim te Real Madrid. Sulmuesi, 38-vjeç, hodhi poshtë thashethemet se dëshiron...

Lajmet e Fundit