2.8 C
Prizren
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Kylie Jenner shfaqet e veshur me një pallto elegante kombinuar me çizme të zeza gati dy muaj pas lindjes së djalit

Kylie Jenner rikujtoi për fansat sensin e saj të modës të mërkurën teksa hyri në Instagram për të treguar veshjen e saj të ditës.

Manjatja e grimit, e cila mirëpriti fëmijën e saj të dytë gati dy muaj më parë, mbuloi fizikun nën një pallto elegante teksa pozonte jashtë.

Ajo kohët e fundit u hap me 323 milionë ndjekësit e saj për vështirësitë e saj pas lindjes dhe sa më e vështirë ka qenë kjo lëvizje sesa pas lindjes së vajzës së saj dhe të Travis Scott, Stormi, tani katër vjeç.

Palltoja tërheqëse e 24-vjeçares erdhi në një nuancë hiri qymyrguri dhe shfaqte qepje të bardha në të gjithë pjesën.

Nëna e dy fëmijëve stiloi veshjen e saj të sipërme me një palë çizme të zeza me majë deri te gjuri me kopsa dramatike në pjesën e përparme.

Flokët e gjata i ranë në shpinë dhe gjoks, teksa ajo u kombinua me një sërë unazash të shkëlqyeshme.

Ylli kishte edhe një çantë të zezë, të cilën e mbante të mbështjellë nën krahun e saj në një moment, përpara se ta mbante në duar në një video të stilizuar të shpërndarë në Story-n e saj në Instagram. /Telegrafi/

 

Më Shumë

A i erdhi fundi rrugëtimit të Neymar në Kupën e Botës?

Neymar nuk u largua nga stadiumi të enjten mbrëma duke u dukur në formë të mirë. Lëndimi i lojtarit ishte një aspekt negativ i fitores...

Vetura godet për vdekje këmbësoren në Prizren

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në orët e hershme të mëngjesit ka ndodhur një aksident me fatalitet në Prizren, ku vetura...

Lajmet e Fundit