1.8 C
Prizren
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Aksident në Tupec të Prizrenit

Një aksident ka ndodhur në fshatin Tupec të Prizrenit.

Vozitësit e dy automjeteve kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për trajtim mjekësor.

“Ka ndodhë një aksident trafiku në mes të dy automjeteve me ngasës meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar dy ngasësit të cilët pas marrjes së tretmanit mjekësor janë liruar në shtëpi”, njofton Policia e Kosovës ./PrizrenPress.com/

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

Më Shumë

Gjendet 25-vjeçarja nga Rahoveci, policia thotë se iku nga shtëpia e burrit për të bashkëjetuar me një tjetër

Policia njofton se e njëjta është hasur e shoqëruar nga një burrë me të cilin bashkëjeton që nga koha kur është larguar nga shtëpia...

Lasgush Poradeci: Erë trëndeline

Sesi m’ju lëndon dashurija! Sesi m’ju lëndon pa pushim! O lotët e syve të mija! O klithmëz e tingëllit t’im! Ju shoqe të kohës mitare, Mikesha, motriçka, pa faj! Ju...

Lajmet e Fundit