-1.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Kylie Minogue: Ishte një dashuri shumë e madhe

kylieminogueKylie Minogue ka shpërthyer në lotë teksa ka folur për ish-të dashurin e saj, Michael Hutchence gjatë një interviste shumë emocionale. “Ishte një dashuri shumë e madhe mes nesh dhe më është thyer me të vërtetë zemra pas ndarjes”, tha Minogue.

25 vjet më parë, këngëtarja, që ishte imazhi i një vajze të mirë, çuditi publikun kur filloi të shoqërohej me yllin e rock-ut, Michael Hutchence. Intervista prej 60 minutash do të transmetohet të dielën në televizionin australian “Channel Nine”.

“Kam provuar shumë gjëra të para me të. Nuk kam takuar kurrë më vonë një njeri si ai”, tha Minogue.

Kjo intervistë ishte një miksim emocionesh dhe kujtimesh dhe bukuroshja bjonde u shfaq e menduar dhe shumë nostalgjike.

Hutchence dhe Minogue dolën së bashku për rreth 2 vjet. Minogue filloi të shoqërohej me yllin e rock-ut në vitin 1989 dhe marrëdhënia e tyre përfundoi kur Hutchence i dha fund nëpërmjet telefonit, pasi kishte takuar supermodelen daneze Helena Christensen.

Më Shumë

LDK-ja tërheq votat që Erion Veliaj të shpallet “Qytetar Nderi” i Prizrenit

Anëtarët e LDK-së në Kuvendin e Komunës së Prizrenit, i kanë rënë pishman që kanë votuar për shpalljen “Qytetar Nderi” të kryebashkiakut të Tiranës,...

Rahoveci kompenson bujqit që pësuan nga vërshimet

Komuna e Rahovecit në bashkëpunim me Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural (MBPZhR) pritet t’i kompensojnë 243 bujq të cilët janë dëmtuar nga...

Lajmet e Fundit