0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

LDK-ja në Prizren sot mban Kuvendin e Jashtëzakonshme Zgjedhor

Lidhja Demokratike e Kosovës(LDK) në Prizren, sot do të mbajë Kuvendin e Jashtëzakonshme Zgjedhor.

Punimet zhvillohen në Hotelin “Premium Park”, ora 18:00.

I pranishëm do të jetë edhe kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Murati për rritjen e tatimit në pronë: Rezultat i ligjit të miratuar nga Qeveria Haradinaj në vitin 2018

Ministri i Financave, Hekuran Murati, ka thënë se deri tek situata që përnjëherë disa fatura të tatimit në pronë kanë qenë më të larta,...

Vidhen dy laptopa në shkollën e fshatit Lubizhdë të Prizrenit

Dy laptopa janë vjedhur në shkollën e fshatit Lubizhdë të Prizrenit . “Persona të panjohur kanë depërtuar me forcë brenda shkollës dhe nga aty kanë...

Lajmet e Fundit