12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Lily Allen, i nxjerr në skenë…(Foto)

Lily Allen-gjoksi1Tashmë për Lily Allen po flitet shumë në Amerikë. Këngëtarja angleze ka hapur koncertet e turit “Bangerz” të Miley Cyrus, por gjatë performancës në Nju Jork pati një incident me veshjen.

Këngëtarja britanike, Lily Allen kishte përzgjedhur një veshje me një hapje të konsiderueshme dhe në momentin që po performonte i është ekspozuar gjoksi.

lilyallen3Allen ka prezantuar diskun e saj të fundit “Sheezus” dhe ka postuar imazhin “hot” në Instagram me një shkrim ironik “Ops”. Është hera e parë pas 5 vjetësh që këngëtarja ka performuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe duket se tregu i SHBA-së po e vlerëson muzikën e saj.Lily Allen-brekt

Gjithsesi, një dorë ia ka dhënë edhe mikesha e saj Miley Cyrus për të krijuar këtë zhurmë në rrjetet sociale.

Lily Allen-gjoksi

Më Shumë

Oleksandr Usyk tërhiqet nga meçi me Tyson Furyn

Oleksandr Usyk është tërhequr nga bisedimet me Tyson Furyn për një luftë për kampionin e padiskutueshëm të botës në kategorinë e rëndë të boksit. Lufta...

Drejtqëndrimi yt

Sahit Osmani Ishe një hap a dy para vetes, Arrite ta njohësh të dijes lartësi. Padashur u gjete në shkretëtirën e gënjeshtrës, Nuk u mashtrove Nga përmasat e saj...

Lajmet e Fundit