17.8 C
Prizren
E enjte, 25 Korrik, 2024

Limaj bën ftesë publike për pjesëmarrje në tubimin ku do themelohet “Nisma..”

Fatmir Limaj dhe jakup Krasniqi22Limaj në facebook ka bërë thirrje për pjesëmarrje në tubimin themelues të “Nisma qytetare për Kosovën”
Kanë mbetur vetëm edhe pak orë kur Fatmir Limaj dhe Jakup Krasniqi do të nisin rrugën e tyre në skenën politike. Ata tashmë kanë bërë të ditur se subjekti i tyre do të emërtohet “Nisma qytetare për Kosovën”

Limaj në facebook ka bërë thirrje për pjesëmarrje në tubimin themelues.

“Të nderuar miq, përkrahës dhe qytetarë, dëshiroj të ju njoftoj se nesër, e Premte, me datë 28.02.2014, duke filluar nga ora 17:00, në Sallën e Kuqe të Pallatit të Rinisë në Prishtinë, do të mbajmë tubimin e zyrtarizimit të subjektit tonë të ri politik.

Subjektit tonë politikë, për themelimin e të cilit ju kam konsultuar dhe njoftuar dhe me herët. Me kënaqësi ju ftoj të gjithëve të merrni pjesë. Me shumë respekte, I juaji, Fatmir LIMAJ” ka shkruar ai.

Më Shumë

Shqipe Kastrati nderohet nga kryetari i Prizrenit për kontributin në kultivimin e këngës shqipe

Këngëtarja e njohur Shqipe Kastrati u nderua sot nga kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, për kontributin e saj të jashtëzakonshëm në kultivimin e këngës...

Totaj merr pjesë në dëgjimet publike në disa fshatra për buxhetin e vitit 2025

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, së bashku me zyrtarë të ekzekutivit ka  marrë pjesë dje në dëgjimet publike në disa fshatra  për...

Lajmet e Fundit