25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Limaj ngushëllon familjen Olldashi

FamtiLimaj6-06Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fatmir Limaj, ka ngushëlluar familjen Olldashi dhe Kuvendin e Shqipërisë, me rastin e vdekjes së deputetit, Sokol Olldashi.

“Lamtumirë miku im i dashur, lamtumirë Sokol. Mëshira e Zotit çoftë përjetësisht me ty. Ngushëllime të sinqerta familjes Olldashi, parlamentit dhe gjithë popullit shqiptarë”, ka shkruar Limaj në rrjetin social “Facebook”.

Më Shumë

Limaj merr pjesë në inaugurimin e “Kalasë së UÇK-së” në Prizren

Fatmir Limaj, kryetari i Nismës Socialdemokrate, mori pjesë në inaugurimin e kompleksit "Kalaja e UÇK-së" në Arbëri të Vërrinit në Prizren. Në këtë ceremoni...

Haliti: S’kishte plan për vrasjen e Rugovës në Tiranë

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Xhavit Haliti, në një postim në Facebook, edhe njëherë flet lidhur me uljen e aeroplanit në Aeroportin e...

Lajmet e Fundit