15.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Linda Halimi: Kam vendos me i shtu diku 15 kg

LindaHalimi-usaKëngëtarja e njohur Linda Halimi e cila tash e një kohë po jeton jashtë trojeve tona, në Amerikë, ka kohë që merret seriozisht me palestër ku edhe ka arritur rezultat marramendës. Ndonëse Linda duket se ka arritur atë që ka dëshiruar, kjo nuk po i pëlqen edhe të tjerëve.

Derisa në disa portale është shkruar se ajo rrezikon të fitojë anoreksinë, Linda në faqen e saj zyrtare në ‘Facebook’ bën shaka se e ka në plan t’i shtoj 15 kilogramë.

“Kam vendos me i shtu diku 15 kg”, ishte mbishkrimi i këngëtares.

Të ju kujtojmë se Linda përveç se ushtron për vete, ajo tashmë është bërë edhe instruktore dhe ndihmon pa kursyer veten e të gjitha vajzat që dëshirojnë të arrijnë linja elegante.

Ndërkaq Linda ditë më parë ka shkruar se do të vijë në vendlindje, edhe pse nuk ka dhënë ndonjë detaj, në qoftë se ardhja e saj ka të bëjë me ndonjë projekt të ri.

Më Shumë

Policia shqipton mbi një mijë e 500 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1501 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore...

“Pata bashkëbisedim të ngrohtë”, Abidixhiku viziton fshatin Bellanicë të Malishevës

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku, vizitoi fshatin Bellanicë të Malishevës, ku u prit në shtepinë e familjes Kafexholli. Në një postim...

Lajmet e Fundit