15.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Linda Halimi publikon imazhe provokuese nga sauna

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, vazhdon të jetë shumë aktive për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ku në të shumtën e rasteve nuk mungojnë edhe imazhet provokuese.

Së fundmi, Halimi publikoi për ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram një video, ku shfaqej mjaft ‘e nxehtë’ teksa relaksohej në një sauna.

E veshur me bikini të kuqe dhe të verdha, interpretuesja e hitit “Ndihmë” theksoi edhe një herë linjat e tonifikuara të trupit.

Linda Halimi tregon reagimin e saj kur një burrë i shkroi mesazh se do të linte gruan e fëmijët për të

Linda ka qenë dhe mbetet një shembull i shumë femrave për mënyrën se si arriti të largojë mbipeshën dhe të arrijë rezultate të shkëlqyera në trupin e saj.

 

Ajo ka vuajtur për shumë vite nga kilogramët e tepërt, të cilët arriti t’i largojë falë jetës së shëndetshme dhe palestrës.

Madje për një kohë, këngëtarja nga Vitia ka punuar edhe si trajnerë personale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. /Telegrafi/

Më Shumë

Arrestohet tiranasi, hakoi llogaritë e disa kosovarëve në Facebook e përfitoi mbi 100 mijë euro

Policia e Shqipërisë ka bërë të ditur se ka arrestuar një 28-vjeçar nga Tirana nën dyshimin se kishte hakuar llogaritë e Facebookut të disa...

Kryeministri Kurti zbuloi pllakën përkujtimore të masakrës së Pastaselit

Në 24-vjetorin e Masakrës së Pastaselit, kryeministri Albin Kurti, bëri homazhe te lapidari dhe varrezat e dëshmorëve. Së bashku me tre të mbijetuarit e kësaj...

Një gazetar ideal

Lajmet e Fundit