12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Lindsay Lohan po i shijon pushimet

Lindsay LohanAktorja amerikane Lindsay Lohan është duke shijuar pushimet e saj në plazhet më të bukura të Evropës. Në fillim ajo ishte në ishullin Ibiza për të kaluar pastaj në plazhet e Greqisë.

Në disa foto të bëra, ajo dukej për mrekulli dhe linjat e saj trupore kanë bërë që të bien në sy të të gjithë atyre që gjendeshin në plazh.

Ajo është parë po ashtu duke biseduar me një njëri misterioz me të cilën dukeshin se po kalonin një bisedë të këndshme.

Lohan njihet si një aktore që ka aktruar mbi 27 filma në kinematografinë amerikane po ashtu njihet edhe si modele dhe producente.

Më Shumë

Shtrenjtohet rryma për 14 për qind

Rryma do të shtrenjtohet për 14 për qind. Kështu ka vendosur bordi i Zyrës së Rregullatorit për Energji, në mbledhjen e mbajtur të enjten. Tarifat e...

Kërcënohet me vdekje prokurori në SHBA që po e heton Donald Trumpin

Byroja Federale e Hetimit dhe Departamenti i Policisë së Nju Jorkut po hetojnë në lidhje me një kërcënim me vdekje dërguar Prokurorit të Distriktit...

Lajmet e Fundit