-6.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Lohan s’i lë prapështitë, del lakuriq në një butik

LindsayLohan-topless në The CanyonsArtistja e Hollywoodit, Lindsay Lohan, e njohur për sjelljet e saj problematike, këso here e ka tepruar, shkruajnë mediet britanike.

Në një shitore në Londër ajo, pasi kishte marrë disa palë rroba për t’i provuar në kabinën përkatëse, ka dalë prej aty plotësisht lakuriqe në ambientet e shitores. Siç shkruajnë mediet me këtë sjellje ajo i kishte zemëruar myshterinjtë që ishin brenda, por edhe personelin.

“Lindsay ka marrë disa rroba dhe kishte shkuar në gardërobë për t’i provuar, por pa u vonuar shumë ka dalë prej andej krejtësisht lakuriqe, kishte nisur të vrapojë nëpër shitore, ndërsa personeli ishte vënë pas saj në përpjekje për ta mbuluar”, i ka thënë gazetës ‘Sun’ të Londrës, që i ndjek këto dukuri.

Dihet se kjo artiste në të kaluarën ka pasur telashe me narkotikë, por nuk dihet nëse edhe kjo sjellje është një nga pasojat e konsumimit të substancave psikoterapie, apo që të sillet kështu e kishte shtyrë ndonjë motiv tjetër.

Më Shumë

Bëhen 24 vjet nga Konferenca e Rambujesë

Para 24 viteve, më 6 shkurt të vitit 1999 i filloi punimet Konferenca e Rambujesë. Ky takim, i cili u mbajt në afërsi të Parisit...

Mot i vranët e me intervale të shkurtra me diell

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot kryesisht i vranët, por nuk do të mungojnë edhe intervalet e shkurta me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik...

Lajmet e Fundit