18.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Luizi dhe Kiara na prezantojnë me të bijën, Luna Mari Ejlli

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito një ditë më parë u bënë prindër për herë të parë. Ashtu siç e paralajmëruan dje, çifti sot doli live në Instagram dhe prezantoi me ndjekësit të bijën Luna Mari Ejlli. 

Luizi tregoi se ia vendosën emrin Luna pasi ky emër i pëlqente shumë Kiarës, ndërsa Mari pasi dy gjyshet e çiftit quhen Maria. Gjithashtu Luizi tregon se ky emër i ka pëlqyer edhe prej aspektit fetar emri i Shën Marisë. Dashje padashje Luizi zbuloi se Kiara lindi me prerje cezariane.

“Unë kam botën tani në duart e mia! Për sa i përket djalit nuk kam asgjë kundra por edhe një vajzë tjetër nuk do të ishte keq jo për gjë por më ngjajnë mua vajzat. I ka pëlqyer Kiarës ndërsa Mari se është Shën Maria gjithashtu me këtë emër është gjyshja e Kiarës edhe gjyshja ime shumë rastësi. Thonë se kur vjen fëmija vjen mbarësia.”-thotë Luizi.

Më Shumë

Jul Deda: Unë e fitova Big Brother Vip. Gjërat do sqarohen!

Aktori Jul Deda ka zgjedhur të flasë dy ditë pas finales se Big Brother Vip, me një video në Instagram. Juli falënderon mbështetësit e...

Urgjencë mjekësore në aeroplan, përfaqësuesi i Mike Tysonit tregon se çfarë ndodhi

Mike Tyson pati një urgjencë mjekësore në një aeroplan dhe për këtë, përfaqësuesi i tij ka shpjeguar se çfarë ka ndodhur. Boksieri profesionist 57-vjeçar ishte...

Lajmet e Fundit