3.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Magathi refuzon ofertën e Kosovës

Trajneri gjerman Felix Magath ka bërë me dije se e ka refuzuar ofertën e Federatës së Futbollit të Kosovës për postin e trajnerit në Përfaqësuesen e Kosovës. Në një intervistë për “kicker”, 68-vjeçari thotë se mund ta kishte nisur një aventurë në Kosovë, por në fund e hodhi poshtë ofertën.


“Kam folur me përfaqësuesit nga Kosova. Në punë ka njerëz të përkushtuar. Unë gjithashtu do të shkoja përsëri në Kinë. Unë i di kufijtë e mi si trajner, por e di që jam ende në gjendje të ndihmoj skuadrat”, ka thënë Magath.

Më Shumë

Filloi realizimi i projektit ‘Krijimi i ambientit turistik në malet e Kabashit dhe të Korishës’

Drejtoria e Turizmit dhe Zhvillimit Ekonomik e Komunës së Prizrenit, në kuadër të projekteve për zhvillimin e turizmit malor, filloi të hënën realizimin e...

Pas ndarjes nga Afrona, Blero kapet mat me të dashurën e re – FOTO

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi është një ndër emrat më të përfolur në mediat rozë. Pas ndarjes nga modelja e njohur Afrona Dika, Blero ka...

Lajmet e Fundit