13.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Malisheva prezanton dy futbollistë të rinj

Duke e shfrytëzuar afatin kalimtar të janarit Malisheva ka afruar edhe dy futbollistë të tjerë. Për afrimet ka njoftuar vetë klubi nga qyteti me të njëjtin emër.

“Konfirmojmë kompletimin e transferimit të Faruk Bihorac nga klubi Sileks i Maqedonisë së Veriut dhe Florent Avdyli nga FC Drenica”, ka njoftuar Malisheva.

Aktualisht Malisheva gjendet në pozitën e tetë në renditjen tabelare.

Më Shumë

Lajmet e Fundit