12.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Malishevë, një grua raporton një person për dhunë psikike

Një grua në Malishevë ka raportuar në Policinë e Kosovës, për një të dyshuar që në vazhdimësi i kishte shkaktuar dhunë psikike.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se i dyshuari është në arrati, ndërsa rasti është nën hetim.

Rasti ka ndodhur më 10 maj, rreth orës 15:50.

Më Shumë

Bie çmimi i vezëve në Kosovë, ja sa kushtojnë tash

Këto ditë në tregjet kosovare të të gjitha llojeve (në shitore të specializuara, në minimarkete, markete dhe megamarkete, në tregje të gjelbra) po vërehet...

Reforma Zgjedhore, Kryeziu:Projektligji i propozuar të mos procedohet tutje

Instituti Demokratik i Kosovës (KDI) mbajti konferencë për media ku u prezantuan vlerësimet lidhur me Reformën Zgjedhore, pas projektligjit të propozuar nga Komisioni Ad-Hoc....

Moti sot me diell

Lajmet e Fundit