5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Mandati i 7

Kandidati i LDK-së, Haziz Hodaj, do të zëvendësojë Hanefi Muharremin, në Kuvend të Prizrenit.

Ky mandat do të jetë i 7 për Hodajn.

“Faleminderit përulësisht juve që më përcollët në çdo hap! Zëri im për ju do të jetë i artikuluar dhe i qartë”, shkruan Hodaj në Facebook.

Kuvendari i LDK-së, Hanefi Muharremi ka dhënë dorëheqje nga Kuvendi i Prizrenit. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Zvicra e shqiptarëve për herë të dytë e fundos Serbinës

Zvicra ka shënuar fitore ndaj Serbisë, duke u kualifikuar në fazën e nokautit. LIVE: Zvicër-Serbi 3-2 90? Shtatë minuta 70? Loja vazhdon me ritëm të lartë. Rezultati akoma...

BE dakordohet për liberalizim të vizave për Kosovën

Ambasadorët e vendeve anëtare të Bashkimit Evropian sot janë pajtuar për t’i dhënë mandatin Këshillit Evropian për të negociuar çështjen e liberalizimit të vizave...

Lajmet e Fundit