16.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Manjola Nallbani poston videon seksi të Jennifer Lopez, fansat: Më super femër je ti se JLo

Një ditë më parë, Jennifer Lopez,festoi 52-vjetorin e lindjes. Në profilin e saj në “Instagram”, këngëtarja dhe aktorja e famshme postoi një video ku shfaqej me bikini dhe në super formë.

Me këto imazhe, ajo donte të tregonte se nuk i ndiente aspak 52 vitet që ka.

Këtë video e ka publikuar në “Instagram”-in e saj edhe këngëtarja e njohur, Manjola Nallbani, duke vënë në dukje fizikun dhe pamjen perfekte të yllit ndërkombëtar.

 

 

Ama askush nuk i kushtoi vëmendje J.Lo-së, të gjithë ndaluan të shkruajnë fjalët më të mira për vetë Manjolën.

“Prz me e super femer je ti sesa Lopez se je bio femer. Ti je më e mirë se Jennifer. Ti je J.Lo shqiptare. Edhe ti nuk mbetesh prapa”, janë disa komentet që fansat i kanë lënë këngëtares së njohur bashkëngjitur me videon ku shfaqet JLo.

Këngëtarja shqiptare poston videon seksi të Jennifer Lopez,

Këngëtarja shqiptare poston videon seksi të Jennifer Lopez,

Këngëtarja shqiptare poston videon seksi të Jennifer Lopez,

Më Shumë

Lajm i mirë, raportohet se më 13 tetor BE diskuton për liberalizimin e vizave për Kosovën

Më 13 tetor, në takimin e grupit punues të Këshillit Evropian, do të diskutohet çështja e liberalizimit të vizave për Kosovën. Këtë e kanë...

“Hoteli është një shtëpi e dytë”, Dafina Zeqiri vjen plot stil në pozat e reja

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka përmbyllur një sezon verore tejet të suksesshme me angazhime të shumta në koncerte dhe mbrëmje muzikore. Ndërsa, tani ajo...

Lajmet e Fundit