5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Marseli lanson këngët e tij të re “Ske mujt me pa”

Marseli është një këngëtar i ri dhe shumë i talentuar i cili me zërin e tij te ëmbël këndon këngën “Ske mujt me pa“. Kjo këngë është punuar me tekst dhe muzikë nga Irkenc Hyka dhe Mixed&Master – Jojo, ndërsa videoklipi nga Karbiche Aymen.

Me muzikë ka filluar te merret qe nga femëria dhe premton qe do te vazhdoj te sjell këngë shumë te bukura për publikun ne vitin 2022.

Kujtojmë qe Marseli ka pas një bashkëpunim te mrekullishëm me B2N “Këqyrni shoqe“qe ka grumbulluar 1.3 milion klikime ne youtube.

Marseli është nga Shkodra e bukur i cili jeton dhe vepron ne Itali.

Më Shumë

BE dakordohet për liberalizim të vizave për Kosovën

Ambasadorët e vendeve anëtare të Bashkimit Evropian sot janë pajtuar për t’i dhënë mandatin Këshillit Evropian për të negociuar çështjen e liberalizimit të vizave...

Zbulohet sesi i kaloi ditët e fundit Mbretëresha Elizabeth II

Sipas të dhënave zyrtare, Mbretëresha Elizabeth II vdiq nga pleqëria. Megjithatë, një nga miqtë më të mirë të bashkëshortit të saj të ndjerë, Princit Philip,...

Lajmet e Fundit