1.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

Më 9 gusht, orgji e madhe e seksit në Prishtinë

Orgji seksNjë orgji e madhe e seksit pritet të mbahet më 9 gusht në Prishtinë. Kjo orgji organizohet nga një grup në Facebook që quhet “Swinger Çiftet e Kosovës”.

Jo vetëm në Britani të Madhe dhe në vendet tjera të BE’së organizohen seks orgji për çifte. Kështu, një iniciativë e tillë ka nisur edhe në Kosovë.

Një grup i të rinjve të Kosovës ka vendosur të hap një faqe në Facebook, duke treguar kohën se kur do të mbahet një orgji e tillë.

Organizimi i parë i kësaj orgjie pritet të ndodh më 9 gusht të këtij viti. Aty janë përcaktuar edhe disa rregulla në mesin e të cilave është se në party duhet të gjithë të bëjnë seks.

Lexojeni të plotë njoftimin:

Swing Party ce do organizohet me 09.08.2014 dhe do te jete vetem per qifte.

Vendi i organizimit do te jete ne Kosove

Ne Party do te kemi DRESS CODE ( kodi i veshjes) i lusim ciftet posqerisht Femrat e nderruara ce me vete te sjellin kostume erotike apo veshje erotike si dhe kepuce.

E shoket te nderruar te veshen sa me shik.

Per organizimin do te pagohet 40€ per cift ketu jane perfshire pijet vendi ce do mirret me qerra.

Regullat mbrenda ne party: i lusim te gjithe te jemi sa me dinjitoz sa me te guximshem dhe te kalojme nje nate te paharueshme, swing party nuk do te thote se gjithe duhen te bejne sex. Kjo krejt mvaret nga pelqimi ne mes veti te qifteve.

Ne e kemi hapur edhe nje faqe te mbyllyr ne fb. Ku do te regjistrohen qiftet ce e konfirmojne ardhjen e tyre. Dhe aty do i shpalim edhe face foto tona dhe te juaja te pakten te kemi ide se si dokemi. Ose nese kemi mundesi te takohemi para organizimit.

Kete party jemi duke organizuar

Ne Thalen Thales Ada Swing dhe Qifti Malina

Ju mirepresim te gjithve per nje nate te paharueshme

Me nderime

Thalen Thales

Më Shumë

Kërcënon kryesindikalisti i KEK-ut: Nëse s’ngritën pagat do ta lëmë Kosovën në terr

Kryetari i Sindikatës së Re të KEK-ut, Nexhat Llumnica, ka paralajmëruar institucionet se kjo sindikatë do të marrë hapa radikal nëse nuk ngritën pagat. Në...

Gjykata e dënon avokatin Esat Gutaj me 500 euro gjobë për mungesën në seancë,

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të martën, gjykatësja Raima Elezi ka dënuar me 500 euro gjobë, avokatin Esat Gutaj, se nuk ka respektuar ftesën...

Lajmet e Fundit