18.8 C
Prizren
E hënë, 2 Tetor, 2023

Me fokus në figurën trupore, Morena shfaqet e mahnitshme në pozat me bikini dhe me fustan

E njohur për linjat e admiruara trupore, Morena Taraku tërheq vëmendjen sa herë që shpërndan imazhe të reja në rrjetet sociale.

Më shumë se 1.6 milionë ndjekës e përcjellin profilin e bukuroshes në Instagram, ku ajo publikon fotografi dhe video që nuk e lënë askënd indiferent.

 

(Foto: Instagram/morenataraku)

Derisa jemi në sezonin e pushimeve, imazhet me bikini janë të shpeshta në profilet e femrave të njohura në rrjetet sociale.

Të tilla fotografi ka publikuar edhe Morena duke mahnitur me figurën e mrekullueshme të fizikut të saj duke marrë mbi 100 mijë pëlqime.

(Foto: Instagram/morenataraku)

Njëherësh, gjatë ditës së sotme (e hënë) ka publikuar të tjera imazhe, ku kësaj radhe ka pozuar me fustan dhe sërish duket bukur. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/morenataraku)

 

(Foto: Instagram/morenataraku)

 

(Foto: Instagram/morenataraku)

 

(Foto: Instagram/morenataraku)

 

Parashikimi i Berishës: Serbia do ta vrasë Milan Radoiçiqin

Zyrtari i lartë i Nismës Socialdemokrate, Zafir Berisha, mendon se Serbia do ta vrasë Milan Radoiçiqin, kriminelin që udhëhoqi sulmin terrorist në Banjskë të...

Dioqeza Rashkë-Prizren: Armët u gjetën në oborr, nuk pati viktima brenda mureve të manastirit të Banjskës

Peshkopi Teodosije sot pasdite ka vizituar Manastirin e Banjskës, për t’u njoftuar për ngjarjet që kanë ndodhur në dhe rreth manastirit dje dhe sot. “Gjatë...

Lajmet e Fundit