19.8 C
Prizren
E martë, 18 Qershor, 2024

Melanie Griffith dhe Antonio Banderas drejt ndarjes

Melanie Griffith-Antonio BanderasSipas një burimi nga TMZ.com çifti hollivudian Antonio Banderas dhe bashkëshortja e tij Melanie Griffith janë drejt ndarjes me motivin “mospërputhje karakteresh”.

Nuk janë dhënë ende detaje për datën e divorcit por burimet thonë që ata po ndahen me konsensus.

Çifti ka së bashku 18 vjet martesë, dhe kanë një fëmijë 18-vjeç Stella.

Më Shumë

Rrëfimi i fotoreporterit që xhiroi largimin e forcave serbe nga Prizreni

Muaji qershor për shumicën e qytetarëve të vendit është i spikatur për shkak se pikërisht në këtë muaj vendi u çlirua nga Serbia. E,...

Deputetët përballen me rrugaçërinë serbe, Rexhaj: Ua thamë troç se Kosova është shtet i pavarur

Dy deputetët e Kuvendit të Kosovës, Arbër Rexhaj, dhe Erxhan Galushi, kanë marrë pjesë në takimin vjetor të Përfaqësuesve të Mbrojtjes dhe Parlamentet Evropës...

Lajmet e Fundit