30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Kush po e keqpërdor Morena Tarakun?

MorenaTaraku14Duket sheshit se Morena Taraku është lodhur nga profilet fallce të hapura me emrin e saj. Në rrjete sociale gjenden me dhjetra profile me emrin e vajzes që së fundi ka qenë shumë në qender të vëmendjes.

Taraku, ka reaguar disa herë ndaj atyre që po ja keqpërdorin emrin dhe imazhin. Zemërimi I Morenes, sipas saj, vjen nga njerëzit që po e shfrytëzojnë për të keq emrin dhe fotografitë e saj. Taraku, ka problem edhe me median, të cilën disa here e ka kërcënuar me gjyq.

E, ndonëse ka reaguar herë-pas here, edhe atë ashpër, ajo kurrë nuk ka thënë se sa profile I menagjon vetë. Megjithatë, edhe kësaj pune I ka ardhur rendi. Morena përmes një mbishkrimi, ka treguar se ka vetëm një profil, ndërkaq sipas saj krejt të tjerët janë fallco.

Ndërkohë, sapo ajo ka postuar këtë ‘’status’’ në faqen personale, ai është shprëndarë me të shpejtë edhe në ato fallce.

Më Shumë

De Biasi paralajmëron Italinë: Shqipëria nuk duhet nënvlerësuar

Në faqet e “Gazzetta dello Sport” nuk mund të mungonte opinioni i Gianni De Biasit, italianit që çoi Shqipërinë për herë të parë në...

‘Natën e mirë’ nga Elita 5, kënga që rikthen në skenë grupin ikonik shqiptar

Pak javë më parë, grupi ikonik shqiptar, ka publikuar këngën e tyre më të re ‘Natën e mirë’, këngë kjo e cila vjen pas...

Lajmet e Fundit