6.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Mërgimtarët ndalen në Komoran për t’u rrahur mes vete (VIDEO)

Një rrahje e pazakontë ka ndodhur në afërsi të Komoranit ndërmjet disa mërgimtarëve. Tri vetura me targa të huaja janë ndalur dhe janë përleshur në mes të rrugës.

Në një video të siguruar nga “Reporteri” shihen tre djem që rrihen dhe dy vajza të cilat tentojnë ta ndalin rrahjen.

Nuk dihen motivet që kanë çuar deri në këtë ngjarje të turpshme.

Më Shumë

Lajmet e Fundit