-0.2 C
Prizren
E premte, 27 Janar, 2023

Merr flakë një veturë në autostradën Prizren – Prishtinë

Një veturë është përfshirë nga flakët në autostradën Prizren – Prishtinë.

Kjo ka ndashur në kilometrin e 45-të të autostradës.

Policia nuk ka dhënë ende informacione për këtë rast.

Më Shumë

Përballja e Fury me Usyk do të ketë tarifën më të lartë në historinë e boksit

Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk janë gati për “tarifën më të madhe në historinë e boksit” ndërsa Arabia Saudite përgatitet të paraqesë një ofertë...

Kërcënohet një vajzë në Prizren

Një vajzë është kërcënuar në Prizren. Policia ka arrestuar të dyshuarin. Njoftimi Prizren  21.01.2023 – 15:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se është kanosur nga i dyshuari mashkull...

Lajmet e Fundit