2.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Ministrja Haxhiu nesër jep dëshmi për rastin Dehari

Ministria e Drejtësisë njofton se nesër Ministrja Albulena Haxhiu, do të japë dëshmi për rastin Dehari.

 

“Për shkak të interesimit të madh të medieve, ju njoftojmë se Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, nesër në orën 10:00, do t’i përgjigjet ftesës për të dhënë dëshminë në raport me rastin Dehari”, thuhet në njoftim.

Sipas njoftimit pas intervistës, në ambientet e Ministrisë së Drejtësisë, Ministrja Haxhiu do të mbajë Konferencë për medie, dhe për orën, mediet do të njoftohen nesër.

 

Më Shumë

Moti sot: Me reshje shiu e bore

Mbi Kosovë të marten do të jetë mot kryesisht i vranët.   Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se do të ketë reshje shiu dhe bore. Sipas IHMK-së,...

Shqiptarët në Ballkan

Zafir Berisha Sot, Ballkani ose si njihet ndryshe në histori “Gadishulli Ilirik”, është shëndrruar në Berlinin e pas luftës dytë botërore, ku janë kryqëzuar interesat...

Lajmet e Fundit