9.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Miriam Cani bën ndërhyrje në gjoks

Miriam Cani-gjoksMiriam Cani ka hedhur disa dyshime për ndërhyrje kirurgjikale në gjoksin e saj teksa është shfaqur me një fustan të bardhë duke kërcyer.

Këngëtarja simpatike në krahasim me daljet e tjera gjoksi i duket më në formë duke hedhur zërat se ajo mund të ketë rritur numrin e masës së saj lart.

Miriam Cani-me fustan

Më Shumë

Garë e nxehtë për nënshkrimin e yllit të Bayer Leverkusen

Gara për nënshkrimin e Florian Wirtz të Bayer Leverkusenit po nxehet me Barcelonën, Real Madridin dhe Liverpoolin që e kërkojnë mesfushorin, sipas Fabrizio Romano. 19-vjeçari...

Escobar: Zbatimi i Marrëveshjes drejt normalizimit duhet të nisë menjëherë

I dërguari i posaçëm i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, tha se Kosova dhe Serbia duhet të nisin menjëherë të zbatojnë...

Drejtqëndrimi yt

Lajmet e Fundit