36.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Mister në Vlorë, vajza rrëzohet nga ballkoni i hotelit, çfarë iu gjet të dashurit në dhomë

Një vajzë ka rënë nga ballkoni i hotelit ku po qëndronte me një shtetas të Kosovës.

Gjatë kontrollit në dhomën e hotelit ku po qëndronte ky shtetas, së bashku me shtetasen E. B., e cila u rrëzua aksidentalisht nga ballkoni i këtij hoteli, shërbimet e Policisë kanë gjetur dhe sekuestruar një sasi lënde të dyshuar narkotike cannabis sativa, një sasi lënde të dyshuar narkotike ekstazi dhe një peshore elektronike.

Shtetasja E. B. ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Sipas Specialistëve për Hetimin e Trafiqeve dhe Narkotikëve në DVP Vlorë në hotelin ku po qëndronin kanë referuar materialet në Prokurori, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”, dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin K. G., 29 vjeç, banues në Kosovë.

Më Shumë

Sulmohen me thikë, dy persona lëndohen në Prizren

Dy meshkuj kosovarë kanë pësuar lëndime trupore pasi janë sulmuar me thikë nga persona të panjohur, shkruan PrizrenPress Sipas policisë, rasti ka ndodhur gjatë mbrëmjes...

Kapen me marihuanë, arrestohen dy persona në Marash të Prizrenit

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Marash të Prizrenit, pasi që gjatë kontrollit tek të njëjtit është gjetur dhe konfiskuar substancë e...

Sonte nis Beerfest

Lajmet e Fundit